Služby

Podívejte se, co děláme

E-commerce

Zajistíme, aby Váš e-shop fungoval v souladu s platnou legislativou, Vy měli klid od kontrol a starali se o spokojené zákazníky. Pomůžeme Vám i v případě sporů s konkurencí.

Balíčky služeb pro e-commerce

Marketingové právo

Pomůžeme Vám s ochranou duševního vlastnictví, právními aspekty reklamních kampaní, nastavením spolupráce s influencery a upravíme smlouvy s Vašimi klienty.

Detail služeb pro marketing

IT právo

Ať už řešíte vývoj software, SLA (service-level agreement) nebo podmínky používání aplikací, vypracujeme smlouvy a vyřešíme nastavení spolupráce s Vašimi programátory.

Detail služeb pro IT

Ochrana osobních údajů

Abyste měli klidné spaní, vypracujeme pro Vaši společnost dokumenty nezbytné podle GDPR, sepíšeme smlouvy se zpracovateli a nastavíme vztahy mezi správci osobních údajů.

Detail služeb pro GDPR

Smluvní agenda

Zajistíme Vám přípravu všech smluv pro bezproblémové vztahy s Vašimi dodavateli, odběrateli, zaměstnanci, dlužníky nebo věřiteli.

Detail služeb pro smluvní agendu

Pracovní právo

Vyřešíme za Vás nastavení všech pracovních vztahů, ať už směrem k úřadům nebo Vašim zaměstnancům a partnerům. Pomůžeme Vám i v pracovních sporech nebo problematice odměňování zaměstnanců.

Detail služeb pro pracovní právo

Korporátní právo

Postaráme se o všechno související s chodem Vaší společnosti v celém jejím životním cyklu. Od založení přes nastavení vztahu se společníky, pořádání valné hromady, volbou a odvoláváním orgánů, změnami ve společnosti – provedeme Vás každým krokem.

Detail služeb pro korporátní právo

Audit smluv

Pomůžeme Vám nastavit neprůstřelné smlouvy a poradíme Vám, jak zajistit jejich správné používání a úspěšné vymáhání peněz. Díky správnému nastavení smluv budete mít skvělý základ pro hladký chod Vaší společnosti.

Balíčky služeb pro audit smluv
SOS-port.cz

SOS-port.cz

Portál zaměřený na právní pomoc pro sportovní kluby, trenéry a sportovce.

Kolik zaplatíte

Určování ceny Vašeho případu záleží na okolnostech. Standardně se počítá podle jednoho z následujících schémat, případně jejich kombinací. Plné znění podmínek spolupráce najdete zde. Všechny ceny jsou uvedené bez DPH.

Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak stanovit cenu, je zakoupení balíčku služeb. Máte jistotu, že náklady nebudou nekontrolovaně růst.

Obvyklá hodinová sazba pro běžné případy činí 2 500 Kč.

Tato sazba se počítá standardním advokátním tarifem. Pokud případ u soudu uspěje, platí podle něj protistrana.

Jak již název napovídá, tato odměna je stanovena procentem z úspěšně vymožené částky. Obvykle se pohybuje mezi 15–20 %.