Služby

Podívejte se, co děláme

E-commerce

Zajistíme, aby Váš e-shop fungoval v souladu s platnou legislativou, Vy měli klid od kontrol a starali se o spokojené zákazníky. Pomůžeme Vám i v případě sporů s konkurencí.

Balíčky služeb pro e-commerce

Marketingové právo

Pomůžeme Vám s ochranou duševního vlastnictví, právními aspekty reklamních kampaní, nastavením spolupráce s influencery a upravíme smlouvy s Vašimi klienty.

Detail služeb pro marketing

IT právo

Ať už řešíte vývoj software, SLA (service-level agreement) nebo podmínky používání aplikací, vypracujeme smlouvy a vyřešíme nastavení spolupráce s Vašimi programátory.

Detail služeb pro IT

Ochrana osobních údajů

Abyste měli klidné spaní, vypracujeme pro Vaši společnost dokumenty nezbytné podle GDPR, sepíšeme smlouvy se zpracovateli a nastavíme vztahy mezi správci osobních údajů.

Detail služeb pro GDPR

Smluvní agenda

Zajistíme Vám přípravu všech smluv pro bezproblémové vztahy s Vašimi dodavateli, odběrateli, zaměstnanci, dlužníky nebo věřiteli.

Detail služeb pro smluvní agendu

Pracovní právo

Vyřešíme za Vás nastavení všech pracovních vztahů, ať už směrem k úřadům nebo Vašim zaměstnancům a partnerům. Pomůžeme Vám i v pracovních sporech nebo problematice odměňování zaměstnanců.

Detail služeb pro pracovní právo

Korporátní právo

Postaráme se o všechno související s chodem Vaší společnosti v celém jejím životním cyklu. Od založení přes nastavení vztahu se společníky, pořádání valné hromady, volbou a odvoláváním orgánů, změnami ve společnosti – provedeme Vás každým krokem.

Detail služeb pro korporátní právo

Audit smluv

Pomůžeme Vám nastavit neprůstřelné smlouvy a poradíme Vám, jak zajistit jejich správné používání a úspěšné vymáhání peněz. Díky správnému nastavení smluv budete mít skvělý základ pro hladký chod Vaší společnosti.

Balíčky služeb pro audit smluv

Kolik zaplatíte

Určování ceny Vašeho případu záleží na okolnostech. Standardně se počítá podle jednoho z následujících schémat, případně jejich kombinací. Plné znění podmínek spolupráce najdete zde. Všechny ceny jsou uvedené bez DPH.

Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak stanovit cenu, je zakoupení balíčku služeb. Máte jistotu, že náklady nebudou nekontrolovaně růst.

Obvyklá hodinová sazba pro běžné případy činí 2 900 Kč + DPH.

Tato sazba se počítá standardním advokátním tarifem. Pokud případ u soudu uspěje, platí podle něj protistrana.

Jak již název napovídá, tato odměna je stanovena procentem z úspěšně vymožené částky. Obvykle se pohybuje mezi 15–20 %.