představení týmu

Jsme tým mladých progresivních právníků se smyslem pro zodpovědnost a dobře odvedenou práci. Zakládáme si na osobním přístupu a partnerství, říkáme vždy vše na rovinu. Jednáme promyšleně a efektivně, neděláme zbytečné průtahy, naopak se snažíme vytvářet Vám podmínky, abyste se mohli soustředit na to podstatné a nemuseli se zabývat zbytečnostmi. Usilujeme o to, abychom byli správnou volbou pro všechny případy.

představení týmu
Jaké zásady dodržujeme
Komunikace

Komunikace

Jasná komunikace bez zbytečných průtahů. Srozumitelně a lidsky.

Flexibilita

Flexibilita

Odpovíme nejpozději do 24 hodin, výstupy obvykle zašleme do 5 pracovních dnů.

Vzdělávání

Vzdělávání

Neustále se vzděláváme a pracujeme na seberozvoji.

Férovost

Férovost

Principy fair play ctíme ve sportu i v životě.

Diskrétnost

Diskrétnost

Dbáme na ochranu soukromí a zachování dobrého jména klienta.

Komplexnost

Komplexnost

U každého případu zvažujeme všechny aspekty i rizika a hledáme efektivní řešení.

představení týmu

link
Vít Hruška

Vít Hruška

Advokát a jednatel

Vít kariéru samostatného advokáta odstartoval v říjnu 2019 a v prosinci 2020 založil advokátní kancelář ATREUM. Předtím sbíral zkušenosti jak ve větších, tak i v menších kancelářích, kde měl přímý kontakt s klienty a získával cenné zkušenosti přímo z „bitevního pole”. Na advokacii má rád hlavně to, že může být užitečný lidem v situacích, kdy si sami nevědí rady. Díky zkušenostem z thajského boxu mu nechybí rozhodnost, taktické myšlení ani vytrvalost, což je v advokacii víc než užitečné.

link
Tereza Šprinclová

Tereza Šprinclová

Seniorní právnička

Tereza se pro práva rozhodla již na gymnáziu hlavně proto, že chtěla pomáhat lidem, a už tehdy začala pracovat v advokátní kanceláři. K týmu ATREUM se připojila před Vánoci v roce 2020. Vyniká empatií a schopností podívat se na případ očima klienta. Na svojí práci oceňuje nejen smysluplnost a viditelné výsledky, ale i nutnost čas od času vystoupit z komfortní zóny. Aktivní tempo nezapře ani ve sportu, kilometr pod 5 minut zaběhne jako nic.

link
Ondřej Najman

Ondřej Najman

Advokátní koncipient

Ondřej je nejnovější posilou naší advokátní kanceláře. Na právu ho přitahuje především rozmanitost případů a životních situací, ve kterých je jeho znalost užitečná. Příznačná je pro něj snaha nalézt řešení plně vyhovující potřebám klienta, a to i za použití kreativních a méně obvyklých řešení. Vyniká v právní argumentaci a analýze. Na práci v advokátní kanceláři ho nejvíce těší vděk klientů, kterým mohl pomoci. Ve volném čase hraje tenis a šachy nebo poslouchá hudbu.

link
Veronika Rožnovjáková

Veronika Rožnovjáková

Právní asistentka

Veronika byla první posilou naší advokátní kanceláře. Ke studiu práv ji motivovala už od střední školy její ambiciózní povaha, a přestože se ve svých tehdejších představách viděla v soudcovském taláru, užívá si rozmanitost právních situací a příběhů našich klientů. Ve volném čase aktivně sportuje, závodně hraje florbal a ráda tráví čas s přáteli i rodinou.

link
Martin Krejčí

Martin Krejčí

Právní asistent

Martina na právech zaujala především možnost využití v jakékoliv životní situaci, obzvlášť k pomoci těm, kteří přišli k nespravedlivé újmě. Do týmu naskočil jako student práv a za velmi krátkou dobu se vypracoval i vyprofiloval. Vyniká ve slovním šermu a psaní nápaditých článků či podání. Od dětství hraje fotbal, není tedy náhodou, že je kapitánem projektu SOS-port, kde má na starosti především komunikaci. Kromě sportu rád tráví čas s přáteli a rodinou nebo poslechem vinylů a četbou sci-fi knih.

Naše cesta

červenec 2019

červenec 2019

Vít Hruška se stal advokátem

říjen 2019

říjen 2019

Vít Hruška otevřel vlastní advokátní kancelář

únor 2020

únor 2020

K Vítovi se přidali Veronika Rožnovjáková a Martin Krejčí

prosinec 2020

prosinec 2020

Založení advokátní kanceláře ATREUM

prosinec 2020

prosinec 2020

K týmu se přidala koncipientka Tereza Šprinclová

září 2021

září 2021

Vít se stal členem Kárné komise České advokátní komory

únor 2022

únor 2022

K týmu se přidal koncipient Ondřej Najman

Cesta