Detail služeb

Marketingové právo

Pomůžeme Vám s ochranou duševního vlastnictví, právními aspekty reklamních kampaní, nastavením spolupráce s influencery a upravíme smlouvy s Vašimi klienty.

IP scan a strategie ochrany IP

Cennosti patří do trezoru aneb chraňte své duševní vlastnictví. Včas! Duševní vlastnictví, anglicky intellectual property – odtud zkratka IP, patří mezi naše největší bohatství, málokdo ho ale chrání dostatečně, někdo dokonce vůbec. Prostřednictvím IP scan můžete zjistit, co přesně Vaše duševní vlastnictví je a zda ho chráníte dostatečně, případně Vám pomůžeme připravit potřebné náležitosti k registraci Vaší ochranné známky. A díky naší certifikaci Vám 90 % z ceny služby uhradí EU. Stačí vyplnit stručný formulář a na ostatním se domluvíme.

Mám zájem

od 24 990,-

Smlouva se spolupracovníky marketingové agentury

Aby mezi Vámi bylo jasno. Marketingové agentury vypořádání autorských práv a funkční nastavení spolupráce s externími dodavateli často podceňují nebo nejsou podmínky spolupráce v na oko dobře vypadající smlouvě dostatečně ošetřeny. Připravíme smlouvu, která bude nejen hezky vypadat, ale především bude vycházet z reálného způsobu Vaší spolupráce.

Mám zájem

od 10 290,-

Smlouva o správě sociálních sítí

Aby spolupráce fungovala podle Vašich představ. Ať už sami spravujete sociální sítě někomu jinému, nebo si ty své necháváte někým spravovat, dobře nastavená pravidla jsou základ. Způsob spolupráce, zdroje získávání vizuálů, schvalování příspěvků a mnoho dalších aspektů může významně ovlivnit kvalitu výsledné práce i hladký průběh spolupráce. Díky našim zkušenostem dobře víme, na co se při nastavení tohoto typu spolupráce zaměřit. Vyhotovíme smlouvu šitou na míru Vašim potřebám.

Mám zájem

od 9 690,-

Pošlete nám zprávu