Reference

Proč jsou naši klienti spokojení?

Není v našich silách udržet krok se všemi změnami právních předpisů, proto na přípravě kupních a rezervačních smluv spolupracujeme s AK ATREUM. Jejich služeb pravidelně využíváme i pro bezpečnou úschovu kupní ceny. Je skvělé mít vždy po ruce někoho, na koho se můžete 100% spolehnout.

Respekt reality

Realitní kancelář

Ctíme rychlost a kvalitu, aniž by jedno vylučovalo druhé, a přesně takových služeb se nám dostává i u advokátní kanceláře ATREUM, s níž spolupracujeme na všech našich projektech. Máme tak jistotu, že je o naše klienty dobře postaráno a veškeré naše kupní smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí atd. jsou v perfektní kvalitě a v souladu s platnými právními předpisy.

DIREKT DEVELOPMENT s.r.o.

Stavební společnost

Na týmu advokátní kanceláře ATREUM si vážím především velké profesionality, širokého rozhledu a osobního přístupu. Oceňuji také to, že dokážou i složité věci popsat srozumitelně.

Jan Kaše

RVLT Digital s.r.o.

S AK ATREUM je radost spolupracovat. Dlouhodobě nám pomáhají nastavovat a upravovat smluvní vztahy s našimi zaměstnanci i klienty a dohlíží na to, aby naše výstupy byly v souladu s platnou legislativou. Ceníme si jejich profesionality, odbornosti, lidskosti a trpělivosti.

ANTEE s.r.o.

Marketingová agentura

Online marketing a nastavování smluvních podmínek s influencery je, co se týče práva, poměrně novou disciplínou. V ATREUM přesně věděli, co je potřeba udělat. Dali si záležet a vzhledem k povaze věci připravili plnohodnotné, a přesto naprosto srozumitelné smlouvy. Je fajn, když někdo perfektně rozumí své profesi a navíc je schopen pohledu i mimo svoji bublinu.

World of Online s.r.o.

Marketingová agentura

Na AK ATREUM jsme se obrátili v době, kdy jsme zakládali novou pobočku v Bulharsku, zejména proto, že dokonale rozumí naší oblasti podnikání. On-line technologie a digitální právo je velmi specifická oblast, v níž se ne každý právník orientuje. V ATREUM jsme nemuseli příliš vysvětlovat a zasvěcovat do problematiky, čímž jsme ušetřili spoustu času a potažmo i peněz. Veškerou potřebnou smluvní dokumentaci připravili v dohodnutém termínu a v požadované kvalitě. Výrazně nám tak usnadnili vstup na nový trh a my se mohli v klidu soustředit na byznys.

DEVIX Technologies s.r.o

IT agentura

Při řízení firmy člověk velmi ocení, když jednu důležitou část byznysu může někomu bez výhrad svěřit. Přesně takovou podporu máme v právních službách advokátní kanceláře ATREUM.

Richard Preisler

Revolta s.r.o.

Staňte se i Vy naším spokojeným klientem

Kontaktujte nás

Hodnoty, na kterých stavíme

Proaktivita

Proaktivita

Nezbytnou součástí naší práce a úspěchu je vzdělávání a sledování změn právních předpisů, abychom mohli flexibilně reagovat a poskytovat špičkový právní servis. Nebojíme se vystoupit z řady a přinášet neotřelá řešení.

Férové jednání

Férové jednání

Podmínky spolupráce nastavíme hned na začátku naší společné cesty a budeme je dodržovat až do úspěšného konce. Vždy budete vědět, kolik a za co platíte. Za Vaše práva bojujeme tvrdě, ale čestně.

Efektivita

Efektivita

Základem porozumění je srozumitelná komunikace, proto Vás nebudeme zbytečně zatěžovat právničinou, vysvětlíme vše jasně a stručně. Reagujeme rychle a dodržujeme termíny, abychom Vám šetřili čas i peníze.

Spolupracujeme

Naše případy
I vlastní design můžete ochránit

I vlastní design můžete ochránit

Klient, který provozuje e-shop s broušeným sklem a nabídkou unikátních autorských designů na skleněných předmětech, zjistil a doložil, že konkurence...
Bezpečnost dat se nevyplatí podceňovat

Bezpečnost dat se nevyplatí podceňovat

Bezpečnostních opatření není nikdy dost. O tom ví své především ti, kteří už o nějaká důležitá data přišli. Pochopitelně je...
Práce kvapná, málo platná

Práce kvapná, málo platná

Všichni to známe. Není výjimkou, že tlakem na extrémní časovou úsporu trpí kvalita prováděných služeb. Obvykle s vidinou ušetřených peněz...
Pomluva je pomluvou i v kyber prostoru

Pomluva je pomluvou i v kyber prostoru

Ve víně je ukryta pravda, to ví všichni. Znalci a fajnšmekři v něm navíc hledají třeba vůně jižních svahů nebo...

Online poradna

Dokážeme Vám pomoci i na dálku, bez nutnosti osobního setkání.