Detail služeb

IT právo

Ať už řešíte vývoj software, SLA (service-level agreement) nebo podmínky používání aplikací, vypracujeme smlouvy a vyřešíme nastavení spolupráce s Vašimi programátory.

Smlouva se spolupracovníky IT agentury

V těžkých chvílích Vás podržíme, ale nejprve uděláme vše proto, aby takové chvíle vůbec nenastaly. Zajištění ochrany duševního vlastnictví, zabezpečení dat, hladký průběh spolupráce a dodržování požadované úrovně služeb je jen špičkou ledovce funkčního nastavení podmínek spolupráce, zejména pro IT agentury a jejich externí spolupracovníky. Smlouvu připravíme na míru Vašim potřebám a v souladu s povahou Vaší spolupráce.

Mám zájem

od 10 290,-

SLA

Jednoduchý nástroj pro zajištění dlouhodobého fungování s jasně danými pravidly. Smlouva o úrovni poskytovaných služeb neboli SLA je smlouva mezi poskytovatelem a uživatelem služby a pro obě strany je stejně důležitá. Abyste byli chráněni v každé situaci, vypracujeme SLA na základě poskytovaných služeb a požadavků na jejich správu.

Mám zájem

od 10 890,-

NDA

Pečlivá ochrana důvěrných informací. Pomocí dohody o mlčenlivosti neboli NDA lze úniku důvěrných informací poměrně snadno zamezit. V IT agenturách dochází často k předávání citlivých informací ještě před začátkem navázání spolupráce a vypilováním samotné smlouvy o spolupráci. NDA je tak ideální nástroj, jak posílit své postavení v rámci ochrany důvěrných informací nebo know-how. Rádi pro Vás na míru tento dokument vyhotovíme.

Mám zájem

od 4 590,-

Pošlete nám zprávu