Detail služeb

Smluvní agenda

Zajistíme Vám přípravu všech smluv pro bezproblémové vztahy s Vašimi dodavateli, odběrateli, zaměstnanci, dlužníky nebo věřiteli.

Rámcová smlouva o spolupráci

Spolupracujete na pravidelné bázi s dodavatelem služeb? Pak je pro vás ideální dohodnout si rámcové podmínky spolupráce a efektivně spolupracovat v rámci jednoduchých objednávek. Pomůžeme Vám s nastavením procesu tak, aby vyhovoval požadavkům na pružnost a Vaši jistotu.

Mám zájem

od 8 490,-

Rámcová kupní smlouva

Spolupracujete na pravidelné bázi s dodavatelem zboží? Pak je ideální dohodnout si rámcové podmínky spolupráce a efektivně spolupracovat v rámci jednoduchých objednávek. Pomůžeme Vám s nastavením procesu tak, aby vyhovoval požadavkům na pružnost a Vaši jistotu.

Mám zájem

od 7 990,-

Smlouva o obchodním zastoupení

Máte obchodního zástupce a budete mu dávat provizi z obchodů, které pro Vás sjedná? Pomůžeme Vám nastavit podmínky spolupráce tak, abyste měli jistotu, že zaplatíte jen za kvalitně odvedenou práci obchodního zástupce.

Mám zájem

od 8 490,-

Pohledávky

Dluží Vám klienti za objednané zboží nebo služby? Máme bohaté zkušenosti s mimosoudním i soudním vymáháním pohledávek. Primárně se vždy snažíme dosáhnout cíle smírným způsobem a vyjednáváním. Pokud ale k řešení nedojde, zastupujeme pravidelně klienty u soudů.

Odměna je hodinovou sazbou – vždy individuálně naceníme předem.

To potřebuji

od 2 500,-

Pošlete nám zprávu