Detail služeb

Převody nemovitostí

Pro Vaši realitní kancelář vyhotovíme funkční a reprezentativní smlouvy a pomůžeme s jejich úpravou pro každý jednotlivý případ. Pokud nemovitost sami kupujete nebo prodáváte, připravíme pro Vás smluvní dokumentaci na míru a zajistíme veškeré právní náležitosti.

Rezervační smlouva

Jistota, že se obchod neuskuteční bez Vás. Uzavření rezervační smlouvy je ideální pojistkou v případě, že ještě nejsou vyřešeny všechny náležitosti prodeje, např. financování atp., a Vy chcete mít jistotu, že Vám kupující neuteče nebo že majitel neprodá nemovitost někomu jinému. Při porušení rezervační smlouvy navíc propadá složená záloha.

To potřebuji

od 2 500,-

Kupní smlouva

Prodej či nákup nemovitosti bez obav a zbytečných starostí. Ať už jste kupující, či prodávající, dobrá kupní smlouva je základ úspěšného uzavření obchodu. Při obchodování nemovitostí se jedná o poměrně velké finanční částky a jako třešinkou na dortu těchto složitých transakcí je pak finální podání na katastr nemovitostí. Provedeme Vás bezpečně nákupem či prodejem nemovitosti od začátku až do konce a připravíme smlouvy tak, abyste se nemuseli bát katastru ani druhé smluvní strany.

To potřebuji

od 7 000,-

Úschovní smlouva

Jistota pro prodávajícího i kupujícího. Úschovní smlouva slouží jako pojistka. Pro kupujícího, aby se skutečně stal vlastníkem nemovitosti, za kterou zaplatil. Pro prodávajícího, že dostane své peníze. Do hry tím vstupuje třetí osoba (naše advokátní kancelář), která přijme peníze a potvrdí, že jsou na účtu. Pak proběhne zápis vlastnického práva a následně převod peněz prodávajícímu. Obě strany tak mohou mít klidné spaní, že dostanou to, co chtějí.

To potřebuji

od 5 000,-

POŠLETE NÁM ZPRÁVU